Apie mus

 

UAB „Suva“ įsteigta 1993 metais. Veiklos pradžios tiekėme farmacijos ir medicinos paskirties stiklo tarą, o netrukus veikla buvo išplėsta pradėjus importuoti ir platinti laboratorijų priemones bei įrangą.

Esame ne tik vieni pirmųjų savo srityje, bet iki šiol gerai žinomi Lietuvos įmonėms. Mūsų klientai yra universitetai, institutai, mokyklos, valstybinės kontrolės institucijos, įmonės ir institucijos, vykdančios įvairaus pobūdžio tyrimus, ligoninės, vaistinės, energetikos, farmacijos, maisto pramonės ir kitos gamybinės įmonės, kosmetikos, parfumerijos gamintojai ir platintojai.

Tiekiame:

- stiklo, plastiko, porceliano, nerūdijančio plieno laboratorinius indus ir priemones;
- tūrio, tankio, temperatūros, drėgmės, pH ir kitų fizikinių bei cheminių parametrų matavimo mechanines ir elektronines priemones;
- mikropipetes, butelinius dozatorius ir kitas skysčių dozavimo, perpylimo įrenginius ir priemones;
- filtravimo įrangą ir medžiagas;
- termostatus, distiliatorius, magnetines maišykles, purtykles, vandens voneles, kaitintuvus, inkubatorius, termostatus, klimatines kameras ir kitą specialios paskirties laboratorijų įrangą;
- įvairias darbo, pagalbines priemones ir eksploatacines medžiagas;
- pramoninius stiklo vamzdelius, stiklo indus ir jungiamuosius elementus pramoninei gamybai;
- matavimo priemones bei indus su Lietuvoje atlikta metrologine patikra ir kalibravimu;
- didelę įvairovę patikimų Europos gamintojų ir stiklo ir plastiko tarą farmacijos, kosmetikos, švaros, higienos, parfumerijos produktų fasavimui.

Tiesiogiai dirbame su daugiau kaip 20 gamintojų, periodiškai importuojame jų produkciją, palaikome atsargas sandėlyje, todėl daugelį dažniausiai naudojamų prekių galime pasiūlyti operatyviai ir geromis kainomis.

Atkreipiame dėmesį, kad prekių užsakymo sistemoje yra pateikiama tik dalis mūsų turimų ir siūlomų prekių. Prekių sąrašas nuolat pildomas, tačiau jei nerandate norimos priemonės, įrangos ar taros – susisiekite su mumis, mielai įvertinsime ir pranešime, ar galime Jums padėti.